•
        Po raz piętnasty Widuchowa gościła młodych artystów z Pomorza Zachodniego. Lista zgłoszeń obejmowała 43 wykonawców z 13 miejscowości, których podzielono na dwie kategorie wiekowe: klasy I-III i IV-VI. Każdy uczestnik przygotowywał jedną piosenkę. Prezentacje były przepełnione dziecięcą radością i bezpretensjonalnością. Przerwę wypełnił efektowny występ Studia Musicalowego Elżbiety Moski z Trzcińskiego Centrum Kultury. Jury pod przewodnictwem Piotra Ostrowskiego przyznało w sumie aż 23 nagrody:
    Wyróżnienia w obu kategoriach wiekowych:
    Kacper Mielnik (Mieszkowice), Karolina Pożarycka (Mieszkowice), Nela Dec (Ińsko), Amelia Litarowicz (Koszalin), Hanna Osetek (Trzcińsko Zdrój), Karolina Tomaszewska (Widuchowa), Maja Kowalczuk (Szczecin), Kinga Jarosińska (Trzcińsko Zdrój), Kacper Koster (Trzcińsko Zdrój), Kacper Karol Kujawski (Szczecin), Aleksandra Pietrucha (Chojna), Patrycja Nykiel (Koszalin), Wiktoria Podyma (Chojna), Natalia Matusiak (Koszalin), Agata Szuster (Gryfino)

Wyróżnienie specjalne Wójta Gminy Widuchowa Anny Kusy Kłos (100 zł): Michalina Lewandowska (Mieszkowice)
    Wyróżnienie specjalne dyrektora ZS w Widuchowej Stanisława Domaradzkiego (100 zł): Karina Sobczyńska (Bielin)

Kategoria I: klasy I-III
    III miejsce (100 zł): Aleksandra Michor – Budzyń
    II miejsce (200 zł): Lena Wilk – Widuchowa
    I miejsce (300 zł): Hanna Ferfet – Chojna

Kategoria II: klasy IV-VI
    III miejsce (100 zł): Michalina Lewandowska – Mieszkowice
    II miejsce (200 zł): Wanessa Adamska – Chojna
    I miejsce (300 zł + sesja nagraniowa): Martyna Ćwik – Koszalin
    07.06.2017 21:48 | więcej »
  •

Zapraszamy na jubileuszową piętnastą edycję
    Konkursu Piosenki Dziecięcej "ZUZIA".
    2 czerwca 2017r.
    30.05.2017 09:50 | więcej »
  • 02.06.2016 22:21 | więcej »
  • Po raz 13. do Widuchowej przyjadą młodzi wokaliści z całego Pomorza, aby zaprezentować się w Konkursie Piosenki Dziecięcej ZUZIA.

Jest to wielkie święto śpiewających dzieci. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie kategorie wiekowe (klasy I-III i IV-VI). W każdej z nich Jury przyzna miejsca oraz wyróżnienia. Nagrody są bardzo atrakcyjne, bo prócz statuetek zwycięzcy otrzymają za zajęte miejsca następujące kwoty: I ms. - 300 zł, II ms. - 200 zł i III ms. - 100 zł.

Wszelkie informacje ukazywać się będą na stronie www.zswiduchowa.eu/. Zapraszamy na ZUZIĘ!

13.05.2015 10:42 | więcej »
  • Już po raz 12. do Widuchowej zjechali młodzi wokaliści, aby wspólnie świętować kolejną edycję ZUZI. Konkurs odbył się 23 maja o 16.00  na dziedzińcu szkoły. Organizatorem jest Zespół Szkół w Widuchowej oraz Urząd Gminy Widuchowa. Honorowy Patronat sprawował, jak co roku,  Wójt Gminy Michał Lidwin.
    10.11.2014 16:18 | więcej »
  •
    19.02.2014 14:52 | więcej »
  • Widuchowski Konkurs Piosenki Dziecięcej ZUZIA obchodził 25 maja 2012r. swoje 10. urodziny. Skromny jubileusz swoim uczestnictwem uświetniło 34 wykonawców z 9 miast i miasteczek województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Dopisała piękna pogoda, a także liczna publiczność. Na koniec wszyscy zostali zaproszenie na symboliczny bal urodzinowy z pięknym tortem, który ufundował Pan Bogusław Krawczyk.
    10.11.2014 16:18 | więcej »
  •
    19.02.2014 14:52 | więcej »
  • 8 lat wspólnych spotkań w Widuchowej z piosenką dziecięcą minęło bardzo szybko. Okazało się, że ZUZIA cały czas rozwija się, ulepsza formułę i budzi wielkie zainteresowanie wśród najmłodszych wokalistów. W tym roku zgłosiło się ich aż 50! Reprezentowali 16 różnych miejscowości województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. To najliczniejsza edycja i kolejny dowód na to, że w powiecie jesteśmy największym konkursem wokalnym, a w województwie jednym z największych.
    10.03.2014 09:32 | więcej »
  • Już po raz kolejny Widuchowa gości młodych wykonawców – uczestników Konkursu Piosenki Dziecięcej ZUZIA. Nasza impreza cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy fakt, że jej uczestnicy przyjeżdżają do Widuchowej kolejny raz. Zmagania konkursowe odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria to uczniowie klas I-III, kategoria II to uczniowie klas IV-VI. Jury jak zawsze ma trudne zadanie, bo poziom artystyczny z każdą edycją konkursu jest coraz wyższy.
    10.03.2014 09:52 | więcej »